CNTdata - IT Outsourcing Services

Programy dla firm


Outsourcing IT


Sieci komputerowe


Przetwarzanie danych


Szkolenia


Inne usługi


  Outsourcing IT
Niższe koszty
Programy dla firm
IT Outsourcing Services
 

Programy dla firm

 
 

Programy dla małych firm - InsERT
Polecamy Państwu najpopularniejsze w Polsce programy dla małych firm. Klienci InsERT zakupili już ponad 300 tysięcy licencji tworzonych systemów. Bogata funkcjonalność, intuicyjność obsługi, konkurencyjne ceny - to niepodważalne atuty oprogramowania Insertu. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą i szczegółowymi opisami poszczególnych programów


Programy dla średnich firm
Zapraszamy do zapoznania się ze zintegrowanym systemem zarządzania Navireo. Navireo to system informatyczny wspomagający zarządzanie. Przeznaczony jest dla przedsiębiorstw, które poszukują nowoczesnego i niezawodnego narzędzia usprawniającego działalność firmy. System został stworzony z myślą o firmach średnich, ale może być z powodzeniem stosowany również przez małe i duże przedsiębiorstwa. Posiada pełną gamę funkcji potrzebnych do sprawnego zarządzania przedsiębiorstwem - od obsługi działu handlowego, sklepu i magazynu, przez operacje księgowe i finansowe (deklaracje skarbowe i ZUS, rozrachunki, księgi rachunkowe), po prowadzenie działu kadr i naliczanie wynagrodzeń dla pracowników. Dostosowany jest do obowiązujących w Polsce przepisów oraz do wymogów Unii Europejskiej.

Programy dla biur rachunkowych i doradców podatkowych
Z myślą o biurach rachunkowych InsERT przygotował specjalną ofertę, która ułatwi ewidencjonowanie księgowości obsługiwanych przez Państwa podmiotów. Programy firmy InsERT to najlepsza oferta dla biur rachunkowych, z powodzeniem wykorzystywane są w ponad 7 tys. biur, klienci biur - małe i średnie firmy - wybierają najczęściej oprogramowanie Insertu, a obsługa takich podmiotów jest zdecydowanie wygodniejsza i pewniejsza dzięki wykorzystaniu współpracujących z nimi systemów księgowych firmy InsERT. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z krótkimi opisami produktów.

Tworzenie oprogramowani i Rozwiązania autorskie
Jeżeli potrzebujesz oprogramowania, dostosowanego do Twoich indywidualnych potrzeb, wykonującego zadania niedostępne w innych programach, postaramy się przygotować odpowiednie rozwiązanie. Tworzymy także dodatki i rozszerzenia funkcjonalne do programów z serii InsERT GT.

 

Więcej informacji uzyskasz pisząc do nas na adres info@cntdata.pl
Strona główna | O firmie | Oferta | Programy dla firm | Rozwiązania autorskie | Mapa strony | Kontakt
© 2006-2012 CNTdata
www.kartydvb.pl   www.dvbcards.eu   www.cntdata.pl