CNTdata - IT Outsourcing Services

Programy dla firm


Outsourcing IT


Sieci komputerowe


Przetwarzanie danych


Szkolenia


Inne usługi


  Outsourcing IT
Niższe koszty
Programy dla firm
IT Outsourcing Services
 

Rozwiązania autorskie

 
 

Rozwiązania własne do programów InsERT
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pisaniu własnych rozwiązań do programów InsERT rozszerzających podstawowe funkcje programów. Zapraszamy do kontaktu z nami jeżeli będą Państwo potrzebować dodatkową funkcjonalność, nowe zestawienia lub wydruki dostosowane do indywidualnych potrzeb.


Dodatkowe moduły
Często podstawowa funkcjonalność programów okazuje się niewystarczająca i uniemożliwia wykonanie pewnych czynności. Moduły rozszerzające pozwolą na wykonanie dodatkowych zadań i rozszerzą dotychczasową funkcjonalność.

Polecamy nasz nowy produkt Uprawnienia do GT, oprogramowanie pozwalajace w prosty sposób zarządzać uprawnieniami użytkowników.

Dodatkowe zestawienia, modyfikacja istniejących
Jeżeli zestawienia dostęne w pragramach InsERT nie są wystarczające to napiszemy dodatkowe zestawienia uwzględniające dane, które są dla Państwa istotne.


Modyfikacja wzorców wydruku
Jeżeli potrzebujesz wydruku faktury lub innego dokumentu w niestandardowej formie - dostosujemy wzorzec wydruku do Państwa indywidualnych potrzeb.


Przenoszenie danych z różnych systemów do systemu InsERT GT, m.in. przenoszenie bazy kontrahentów, towarów, stanów magazynowych.


 

Więcej informacji uzyskasz pisząc do nas na adres info@cntdata.pl
Strona główna | O firmie | Oferta | Programy dla firm | Rozwiązania autorskie | Mapa strony | Kontakt
© 2006-2012 CNTdata
www.kartydvb.pl   www.dvbcards.eu   www.cntdata.pl