CNTdata - IT Outsourcing Services

Programy dla firm


Outsourcing IT


Sieci komputerowe


Przetwarzanie danych


Szkolenia


Inne usługi


  Outsourcing IT
Niższe koszty
Programy dla firm
IT Outsourcing Services
 

Outsourcing IT

 
 

Jeżeli posiadasz w firmie jeden, kilka lub kilkanaście komputerów to niekoniecznie musisz zatrudniać informatyka. Skorzystaj z abonamentu dla firm w CNTdata i nie marnuj pieniędzy na niepotrzebne stanowiska. Korzystając z naszych usług, płacisz faktycznie tylko za konkretne usługi informatyczne, nie płacisz za dojazd specjalistów do siedziby Twojej firmy, a większość usterek naprawiana jest na miejscu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów proponujemy trzy plany abonamentowe dla firm:

Abonament minimalny
Jeżeli posiadasz niewielką firmę, a wniej jeden lub kilka komputerów połączonych z siecią Internet to abonament minimalny spełni Twoje wszystkie oczekiwania. Opcja ta przewiduje do 3 wizyt informatyka w miesiącu.

Abonament podstawowy
Najpopularniejszy wśród małych i średnich przedsiębiorstw. Jeżeli posiadasz w firmie kilka – kilkanaście komputerów połączonych w sieć to ta opcja jest właśnie dla Ciebie. Abonament podstawowy obejmuje do 5 wizyt informatyka w miesiącu.

Abonament rozszerzony
Opcja przeznaczona dla średnich i większych przedsiębiorstw posiadających kilka lub kilkanaście stacji roboczych połączonych w jedną lub kilka sieci komputerowych. Abonament rozszerzony obejmuje do 10 wizyt informatyka w miesiącu.


Do najczęściej wykonywanych czynności należą:

Konserwacja i modernizacja komputerów
Komputery w wielu firmach pracują po kilka – kilkanaście lat. Mogłoby się wydawać, że nie mogą pracować szybciej i wydajniej.. Odpowiednio konserwowany sprzęt, w którym np. zwiększymy ilość pamięci RAM będzie działał szybciej, a tym samym przyczyni się do zwiększenia efektywności wykonywanych zadań.

Wymiana uszkodzonych części
Awaria sprzętu komputerowego nie zawsze musi oznaczać wielodniowy poyt sprzętu w serwisie, a tym samym niemożność wykorzystywania go na stanowisku pracy. Nasi specjaliści, większość prostych usterek wyeliminują na miejscu w dogodnym dla Ciebie terminie.

Doradztwo w zakresie zakupu nowych części
Jeżeli usterka sprzętu komputerowego wymaga wymiany, a więc i zakupu, nowego podzespołu, postaramy się doradzić jaki element, gdzie i po jakiej cenie warto zakupić. Jeżeli jest to element nietypowy, trudny do zdobycia, także możesz liczyć na to, że postaramy się go sprowadzić w możliwie krótkim terminie

Aktualizacja oprogramowania systemowego
Co kilka-kilkanaście tygodni producenci oprogramowania aktualizują najbardziej newralgiczne i podatne na uszkodzenia oraz ataki wirusów jego części. Nai specjaliści uaktualnią Twoje oprogramowanie do najnowszych wersji, wraz z najnowszymi sterownikami do posiadanych urządzeń.

Naprawy związane z reinstalacją systemu
Komputer nie konserwowany przez dłuższy czas zazwyczaj wykazuje błędy w działaniu systemu operacyjnego. Zawiesza się lub po prostu odmawia współpracy. Nasi informatycy nie tylko zainstalują Twój system ponownie, ale i pokażą Ci jak uniknąć przykrych niespodzianek z nim związanych w przyszłości.


 

Więcej informacji uzyskasz pisząc do nas na adres info@cntdata.pl
Strona główna | O firmie | Oferta | Programy dla firm | Rozwiązania autorskie | Mapa strony | Kontakt
© 2006-2012 CNTdata
www.kartydvb.pl   www.dvbcards.eu   www.cntdata.pl